Ноутбук Майстер

Професійний ремонт комп'ютерів, планшетів та ноутбуків в Дрогобичі

Телефон 067-33-55-325

Запчастини для ремонту.

Пропонуємо широкий вибір оригінальних запчастин.

У нас можна замовити оригінальні запчастини для ремонту ноутбуків, планшетних ПК чи стаціонарних комп'ютерів. У нас є широкий вибір матриць для ноутбуків, чіпсетів, акумуляторних батарей та оригінальних зарядних пристроїв. Для брендових планшетів у нас в Дрогобичі можна придбати сенсори, матриці, акумуляторні батареї. Для стаціонарних комп'ютерів ми можемо запропонувати будь-яку запчастину, а також провести модернізацію Вашого ПК. На всі запчастини діє гарантія.

Зателефонуйте нам

Популярні запчастини:

Матриці для ноутбуків та планшетів.

Широкий вибір оригінальних матриць для ноутбуків та планшетів з понад 300 моделей. Ви можете придбати матрицю для ноутбуку в Дрогобичі. Наші спеціалісти допоможуть Вам підібрати ту матрицю що Вам потрібно.

Оригінальні клавіатури для ноутбуків

Найбільший вибір оригінальних клавіатур для ноутбуків в Дрогобичі. Всі клавіатури з кирилицею. Гарантія до 3х місяців.

Петлі для ноутбуків

Ми зможемо підібрати до Вашого ноутбуку завіси та відремонтувати кріплення в корпусі ноутбуку. Понад 1000 моделей кріплень доступні для замовлення.

Чіпсети для ноутбуків

Ви можете придбати чіпсет для Вашого ноутбуку в Дрогобичі, та при бажанні наші спеціалісти проведуть його заміну. Ми продаємо тільки нові чіпи та працюємо на професійному обладнанні. При умові встановлення його в нашому сервісі - гарантія на чіп 6 місяців.

Жорсткі диски

Вийшов з ладу жорсткий диск? Не проблема! Наші спеціалісти підберуть та встановлять Вам жорсткий диск в Дрогобичі за кілька хвилин.

Оперативна пам'ять

Тормозить ноутбук? Потрібно доставити оперативної пам'яті. Постійно є в наявності оперативна пам'ять до всіх типів ноутбуків.

Оригінальні акумулятори для ноутбуків

Оригінальний акумулятор - запорука довгої роботи в автономному режимі Вашого ноутбуку. Ви можете придбати новий акумулятор для ноутбуку в Дрогобичі по розумних цінах.

Оригінальні блоки живлення для ноутбуків

Ми рекомендуємо тільки оригінальні блоки живлення, так як китайські аналоги можуть призвести до поломок материнської плати ноутбуку та швидкого виходу з ладу акумуляторної баратеї.

Сенсорні екрани для планшетів

У нас можна придбати сенсори для брендових планшетів. Також можна замовити його заміну у наших спеціалістів.

Ігрові відеокарти для комп'ютерів

Бажаєте підсилити ваш стаціонарний комп'ютер? Ми підберемо та встановимо потужну ігрову відеокарту у Вас шсистемний блок.

Материнські плати

Ми проводимо оновлення (апгрейд) стаціаонарних комп'ютерів. За невелику доплату Ви отримаєте сучасний комп'ютер та задоволення від його роботи.