Ноутбук Майстер

Професійний ремонт комп'ютерів, планшетів та ноутбуків в Дрогобичі

Телефон 067-33-55-325

У нас є весь асортимент комп'ютерної техніки

Шукаєте де в Дрогобичі придбати ноутбук чи комп'ютер?  
Ви уже знайшли!
Ми допоможемо Вам вибрати серед великої кількості пропозицій те, що Вам найкраще підійде!

Наша фірма займається продажами комп'ютерної техніки з 2006 року, та за цей час зробили щасливими багатьох мешканців Дрогобича та району. Наші спеціалісти допоможуть Вам підібрати ноутбук чи стаціонарний комп'ютер, та не переплачувати за ті функції які Вам не потрібні. Ми не рекламуємо той товар який нам вигідно продати чи який залежався на вітрині - ми привозимо техніку під Ваше конкретне замовлення. На весь асортимент продукції діє гарантія. Також здійснюєм післягарантійний сервіс, та розповідаємо Клієнту як правильно користуватись виробом, щоб в майбутньому зменшити кількість звертань по ремонтах.

Зателефонуйте нам!

Топ продаж.

Планшетні комп'ютери

Сьогодні прогрес дозволяє нам ставати все більш мобільними, та пропонує нам дуже широкий вибір планшетних комп'ютерів. Ми допоможемо купити планшет в Дрогобичі за розумною ціною.

Ноутбуки

У нас є те що допоможе Вам стати більш мобільними - понад 500 моделей ноутбуків Ви можете придбати в Дрогобичі. Наші менеджери підберуть найкращий ноутбук для навчання, для роботи чи розваг.

Стаціонарні комп'ютери

Для цінителів класики та ігроманів - ми підберемо та складемо будь яку конфігурацію системного блоку. Ми використовуємо тількі якісні та протестовані комплектуючі відомих брендів